Start » Blog  

Drodzy Pocztowcy. Kończąca się właśnie kadencja Zarządu Poczty Polskiej jest drugą, w której pełniłem zaszczytną funkcję reprezentanta Pracowników Poczty Polskiej. Chciałbym podsumować ten okres i przedstawić wszystko co wspólnie zrealizowaliśmy i z czego możemy być dumni, ale też opowiedzieć o tym czego nie udało się osiągnąć. Zobaczmy wspólnie  jakie zmiany zaszły w Pocztowcach i naszym zawodowym środowisku, dzięki obopólnym wysiłkom, a przede wszystkim Waszemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy.

Czytaj więcej...

Słyszeliście o braciach Wright? W dwóch chłopięcych głowach powstała wielka wizja świata. Skąd w nich ta przedsiębiorczość?

Czytaj więcej...

Wydarzenia historyczne i zmiany w strukturach społecznych oraz ustrojowych, niejednokrotnie wywierały negatywny wpływ na zachowania niektórych grup zawodowych naszej firmy, a co za tym idzie demoralizację postaw niszczących sprawne funkcjonowanie zespołów. To wszystko ściśle wiąże się z jakością świadczonych usług, satysfakcją klientów oraz efektami biznesowymi. Dlaczego warto dbać o biznes poprzez zmianę kultury korporacyjnej.

Czytaj więcej...

Dobry sąsiad to skarb, pomoże w potrzebie, ochroni przed złodziejem, pomacha wesoło w dżdżysty dzień. Może czasem przytnie za dużo na granicy działek lub ma zbyt „muzykalnego” psa, ale ogólnie bywa bliższy niż rodzina.

Czytaj więcej...

Czytacie właśnie pierwszy wpis mojego bloga, mam lekką tremę, bo trudno jest płynnie wpisać się w znany wcześniej obyczaj. W wielu obszarach naszej firmy dbamy o to, by pielęgnować dobre praktyki. Irek Piecuch zapoczątkował prowadzenie bloga przez członka Zarządu, nie chciałbym więc, by ten zwyczaj pozostał bez kontynuacji. Chcę byście wiedzieli więcej i chcę, by Zarząd wiedział szybciej. Chcę byśmy rozmawiali, dzielili się problemami i sukcesami. Zaczynam od lekkiego wpisu, można rzec – świątecznego. :)

Czytaj więcej...