Start » Spotkania » E-Gazele biznesu tworzą polską gospodarkę  

E-Gazele biznesu tworzą polską gospodarkę

Paweł Włoch w Katowicach podkreślił, że zwycięskie firmy są drogowskazami dla nowoczesnej gospodarki, bo skutecznie wykorzystują trendy w bardzo szybko rosnącej gałęzi biznesu jaką jest e-commerce. W trakcie Gali zwracając się do przedstawicieli blisko stu firm obecnych w Katowicach zaznaczył, że Poczta Polska jest dzisiaj naturalnym partnerem biznesowym dla e-sklepów dzięki rozbudowanej sieci placówek łatwych do znalezienia i działających w tych samych miejscach przez lata.

- Dla właściciela e-sklepu i jego klienta kluczowa jest możliwość nadania lub odebrania przesyłki w miejscu, którego nie trzeba szukać, które oferuje dobry standard usług i które jest czynne w dogodnych dla klientów godzinach – powiedział Paweł Włoch.  W trakcie Gali uczestnicy docenili także możliwy powrót przesyłek sądowych do sieci Poczty Polskiej.  – Nareszcie wróci normalność – to główny wniosek z rozmów przedstawicieli e-firm.

— Proponujemy państwu gwarantowany, a nie deklarowany, termin dostawy oraz pełną obsługę finansową i ubezpieczeniową. To elementy, które nas wyróżniają i zapewniają pozycję lidera branży logistycznej — zapewniał Paweł Włoch w Krakowie.

E-gazele biznesu to pierwszy w Polsce ranking małych i średnich firm prowadzących działalność e-commerce. Kryteriami, które uwzględniano podczas jego tworzenia, było osiągnięcie przez firmę zysku w 2014 r. oraz wzrost przychodów w latach 2013-2014.

Organizatorem drugiej już edycji rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce jest „Puls Biznesu”, firma ARC Rynek i Opinie jest autorem rankingu, a Poczta Polska jest jednym z głównych parterów projektu.

Fotorelacja z Katowic na stronach Pulsu Biznesu.
Fotorelacja z Krakowa na stronach Pulsu Biznesu.