Start » Spotkania » Pasja łączy – tradycja zobowiązuje  

Pasja łączy – tradycja zobowiązuje

Nawet zimny, mokry poranek nie zmroził radości z tego co miało się wydarzyć. Kilka dni temu, wraz z naszymi biegaczami wziąłem udział w pocztowej sztafecie (startowałem z rodzinnego miasta Zakopanego), by uczcić zwycięstwo w konkursie na Narodowego Operatora Pocztowego.

Udział w sztafecie był niepowtarzalną okazją odczucia na własnej skórze czym jest prawdziwa pasja, przebywanie ze wspaniałymi ludźmi, a przede wszystkim poczucie przynależności do pocztowej rodziny. Wspaniałej rodziny, w której jest miejsce dla wszystkich "pozytywnie zakręconych". To wielkie słowa i znaczące porównanie, wiem. Używam ich bardzo świadomie. Jeśli jeszcze nie identyfikujecie się z tą symboliką, to jestem przekonany, że przyjdzie kiedyś ten dzień.

Chciałem podziękować za to doświadczenie. Atmosfera była wspaniała. Napotykani ludzie niezwykle pozytywni. Wszyscy bardzo zaangażowani w przedsięwzięcie, a dopingujący mega motywujący. Możemy z dumą pokazać całej Polsce, że wybór Poczty Polskiej na operatora wyznaczonego to nie przypadek! 

Podjąłem to wyzwanie pamiętając, że były w moim życiu chwile, które mogły przekreślić uprawianie sportu w przyszłości. Tym bardziej więc zachęcam Was do aktywności.