Start » Spotkania » Prezydium sejmowej Komisji Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii z wizytą w Poczcie Polskiej – luty 2015  

Prezydium sejmowej Komisji Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii z wizytą w Poczcie Polskiej – luty 2015

Prezydium sejmowej Komisji Innowacyjności i  Nowoczesnych Technologii z wizytą w Poczcie   Polskiej

3 lutego 2015, na terenie warszawskiego Węzła Ekspedycyjno-Rozdzielczego odbyło się wyjazdowe posiedzenie prezydium sejmowej Komisji Innowacyjności i  Nowoczesnych Technologii.

Posiedzenie Komisji, w którym uczestniczyli także członkowie Zarządu naszej firmy, dotyczyło wpływu nowoczesnych technologii i cyfryzacji na zmiany w obszarze rynku pocztowego w Polsce i na świecie oraz w strategii Poczty Polskiej.

W trakcie spotkania członkowie Komisji zwiedzili WER, jedną z największych i najnowocześniejszych tego typu jednostek w Europie Środkowej oraz odbyli warsztaty z praktycznego wykorzystania najnowszych technologii i usług oferowanych na platformie Envelo.

Na zakończenie wizyty posłowie odwiedzili jedną ze zrewitalizowanych placówek pocztowych w Warszawie (w całym kraju działa ich już blisko 200), gdzie mogli zapoznać się między innymi z 24-godzinną strefą klienta oraz nadać kartkę pocztową w specjalnym, dostępnym całodobowo automacie.